Sıkça Sorulan Sorular


SIKÇA SORULAN SORULAR

 • Dijital Pazarlama Nedir? 

  Dijital Pazarlama Nedir? Dijital pazarlama, internet, mobil cihazlar, sosyal medya, arama motorları ve diğer dijital iletişim biçimlerini kullanarak potansiyel müşterileriyle bağlantı kurmak için uzmanlığınızı geliştirme sürecidir. Çevrimiçi pazarlama olarak da adlandırılır. Pazarlamayı müşteri geri bildirimleriyle veya bir şirket ile müşterileri arasındaki iki yönlü etkileşimle birleştiren her şey Dijital Pazarlama olarak adlandırılabilir.

 • Dijital Pazarlama Avantajları?

  İthalat-ihracat hizmetleriniz şirketlerin Google’da arama eğiliminde olduğu bir şeyse, dijital pazarlama size ürünlerinizin ne kadar popüler olduğunu anlamanızı sağlayacaktır. Ayrıca, ihraç etmeyi düşündüğünüz ülkede başka hangi ürün veya hizmet biçimlerinin yoğun talep gördüğünü de söyleyecektir.

 • Neden Digimas İle İhracat Yapmalıyım?

  Digimas Uluslararası pazarlama ve ihracat danışmanlık hizmetleri olarak ana hedefimiz firmalarımızın sürekli ve sürdürülebilir ihracat yapmalarını sağlamaktadır. Global pazarlarda kısa vadeli satışlar yerine, sektörde marka haline gelmenizi sağlayacak, hiçbir firma yada aracıya ihtiyaç duymadan yüksek kar marjlı satışlar ile sürdürülebilir ihracat yapmaya başlayacaksınız.

 • İhracat Garantiniz Var mı?

  Maksimim 180 gün içerisinde ihracat garantisi sunuyoruz. Bu garanti kapsamında firmalarımız ilk 6 ay içerisinde ihracatlarını gerçekleştirmiş, sürekli ve sürdürülebilir ihracat hedeflerine ilk adımı atmış olmaktadırlar.

 • Bu İhracat İşi Ne Kadar Karlı?

  1 yıllık sözleşme süresinin sonunda size verdiğimiz hizmetler için yapacağınız ödemelerin en az 5 katı ciro garantisini sizlere sunuyoruz. İşbirliğimiz kapsamında kar elde etmenizi garanti altına alıyoruz.

 • Kurumsal Kimlik Çalışmanız Var Mı?

  Tarafımızca yürütülen kurumsal kimlik çalışması, web sitesi, dijital katalog çalışmaları ve kurumsal sosyal medya yönetimi ile dijital kurumsal kimliğinizi oluşturabilir/sağlamlaştırabilir, bu şekilde yaptığımız ilan, firma rehberi gibi çalışmalarda satışlarınızı arttırabiliriz.

 • Dil Desteğiniz Hangi Dillerde Mevcut?

  Belirlediğimiz hedef pazara uygun olarak İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça, Gürcüce, Almanca gibi tüm dillerde sizin adınıza satış temsilcilerimiz 7/24 müşterilerden gelen taleplere cevap vermekte, online müşteri takip sistemimiz sayesinde tüm görüşme detaylarına tek bir tıkla ulaşabilmektesiniz.

 • × İhracat Yapmak İstiyorum