İhracat Paketleri


İhracat Paketleri

İhracat Paketlerimiz

İhracat yapmak isteyen ziyaretçilerimiz için tüm ekonomik koşullara uygun paketler hazırladık. Bu paketlerimizin amacı ihracat yapmak isteyen ama nereden başlayacağını bilemeyenlere yol göstermek, soyut olan hayallerinizi somut olan sonuçlara dönüştürmek. Bütçenize uygun olan paketi seçerek ihracat için ilk adımı atabilirsiniz. Fakat daha öncesinde Digimas olarak sizlere ücretsiz olarak genel bir hedef pazar analiz çalışması yapabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken, GTİP-Gümrük-Tarife-İstatistik-Pozisyonları-İngilizce-ve-Türkçe linkinden ihracat yapmayı hedeflediğiniz ürünün GTİP kodunu belirleyip bize whatsapp destek hattımızdan bize iletmek. Böylece en fazla 3 gün içerisinde belirttiğiniz GTİP kodunda hedef ülke analizi yapılıp size pdf formatında iletilecektir. Aşağıdaki linklerden örnek hedef ülke analiz dosyalarına ulaşabilirsiniz.

hedef pazar analizi

Ücretsiz Hedef Pazar Analizi

Gtip Kodu 940350 olan Yatak Odalarında Kullanılan Türden Ahşap Mobilyalar için yapılan hedef pazar analiz raporu için tıklayınız.

Gtip Kodu 940330 olan Bürolarda Kullanılan Ahşap Mobilyalar  için yapılan hedef pazar analiz raporu için tıklayınız.

Gtip Kodu 071290 olan Sebzeler; kurutulmuş, bütün, kesilmiş, dilimlenmiş, kırık veya toz halinde  için yapılan hedef pazar analiz raporu için tıklayınız.

 

NEDEN DİGİ-MAS?

Sürekli ve Sürdürülebilir İhracat

Digimas Uluslararası pazarlama ve ihracat danışmanlık hizmetleri olarak ana hedefimiz firmalarımızın sürekli ve sürdürülebilir ihracat yapmalarını sağlamaktadır. Global pazarlarda kısa vadeli satışlar yerine, sektörde marka haline gelmenizi sağlayacak, hiçbir firma yada aracıya ihtiyaç duymadan yüksek kar marjlı satışlar ile sürdürülebilir ihracat yapmaya başlayacaksınız.

En Geç 180 Günde İhracat Garantisi

Maksimim 180 gün içerisinde ihracat garantisi sunuyoruz. Bu garanti kapsamında firmalarımız ilk 6 ay içerisinde ihracatlarını gerçekleştirmiş, sürekli ve sürdürülebilir ihracat hedeflerine ilk adımı atmış olmaktadırlar

%60 Geri Ödeme Desteği

Ticaret bakanlığının yurtdışı tanıtım desteği sayesinde firmalarımızın bize yaptığı ödemelerin en az %60’lık kısmını 6 aylık bölümler içerisinde geri alabiliyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken Türkiye’de markanızın tescil edilmesi ve Yurtdışı marka tescil işlemlerinin ise başlatılması. Merak etmeyin bu konuda da size destek sunuyoruz.

En Az 5 Katı Ciro Garantisi

1 yıllık sözleşme süresinin sonunda size verdiğimiz hizmetler için yapacağınız ödemelerin en az 5 katı ciro garantisini sizlere sunuyoruz. İşbirliğimiz kapsamında kar elde etmenizi garanti altına alıyoruz.

İhracat Yol Haritası

İhracat departmanınız olarak yurtiçi yurtdışı rakip analizleri, global pazarlardaki potansiyel müşteri analizleri, hedef ülkelerdeki rakip firmaların analizi, hedef ülkelerde ürün-fiyat analizi, firma ve ürünlerinize özel olarak gerçekleştirilen kapsamlı hedef Pazar araştırması ile yurtdışı pazarda markanızı doğru konumlandırarak markanıza özel ihracat yol haritanızı geliştiriyoruz.

Dijital Kurumsal Kimlik

Tarafımızca yürütülen kurumsal kimlik çalışması, web sitesi, dijital katalog çalışmaları ve kurumsal sosyal medya yönetimi ile dijital kurumsal kimliğinizi oluşturabilir/sağlamlaştırabilir, bu şekilde yaptığımız ilan, firma rehberi gibi çalışmalarda satışlarınızı arttırabiliriz.

Yurtdışı SEO Çalışması

Bizi diğer ihracat firmalarından ayıran en önemli çalışmalardan birisi, ürünleriniz yurtdışında yabancı dillerde arandığında, web sitenizin potansiyel müşterilerin karşısına çıkartacak çalışmaları sizin adınıza yapmamız. Bu çalışma ile biz müşterileri değil müşteriler bizi bulur. Böylece satışı en kolay müşteri profiline sürekli şekilde ulaşma imkanına kavuşmuş olursunuz.

Çoklu Hizmet Alma Seçeneği

Sadece bizimle çalışarak tüm ihracat süreçlerini satın almış olursunuz. Analiz aşaması, Dijital kurumsal altyapınızın oluşturulması, ihracat pazarlama aşaması, satış süreçlerinin yürütülmesi, ihracat süreçleri yönetilmesi ve bu süreçlerde yapılan harcamaların geri alınması için gerekli olan teşviklerin alınması için teşvik-destek danışmanlığı. İhracat için gerekli olan tüm hizmetleri sağlıyoruz.

E-İhracat Desteği

İhracat çalışmalarımızın yanında sizin için hedef pazara yönelik bir e-ticaret sitesi kurup online mağazalar ile gerekli bağlantılarını kurarak e-ihracat satışlarınızı yönetiyoruz.

Proje Desteği

 Kosgeb, Tübitak, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Kalkınma ajansı projeleri, AB projeleri ve Uluslararası kuruşların firmalara sağladığı destek ve hibe programlarından firmalarımızın yararlanabilmesi adına tüm proje sürecini tamamen bizler yönetiyoruz.

Çoklu Dil Desteği

 Belirlediğimiz hedef pazara uygun olarak İngilizce, Fransızca, Arapça, Rusça, Gürcüce, Almanca gibi tüm dillerde sizin adınıza satış temsilcilerimiz 7/24 müşterilerden gelen taleplere cevap vermekte, online müşteri takip sistemimiz sayesinde tüm görüşme detaylarına tek bir tıkla ulaşabilmektesiniz.

Nakliye-Gümrükleme Desteği

Profesyonel personelimiz sayesinde satış gerçekleştikten sonraki nakliye firmasının bulunması, fiyat alınması, gerekli evrakların hazırlanması ve ilgililere iletilmesi, gümrükleme işlemlerinin gümrükçü ile organize edilmesi ve ürünün alıcıya ulaşması için gerekli olan tüm süreçleri sizin adınıza biz yönetiyoruz.

 

 

Paketlerimiz: STARTER GOLD PLATİNİUM
Hedef Ülke: 10 ADET 10 ADET 10 ADET
Hedef Ülke Analizi
Rakip Ülke Analizi
Sektör Analizi
Ürün Fiyat Analizi
Kurumsal Kimlik Çalışması
Web Site Kurulması Ve Yönetilmesi
Ürünlerin Çevirisi Ve Eklenmesi
Dijital Katalog Çalışması
Ürünlerin Turkeymarket.net Sitesine Eklenmesi
E-Ticaret Sitesinin Kurulması
Yurtiçi Ve Yurtdışı Marka Tescil Belgesinin Alınması
%60-70 Geri Ödeme Teşvik Desteği
Hedef Firmaların Belirlenmesi
Rakip Firmaların Belirlenmesi
Potansiyel Müşterilerin Verilerine Ulaşım
Hedef Firmalara Yönelik E-Mailling Çalışması
Hedef Firmalara Yönelik Whatsapp Gönderim Çalışması
Hedef İlan Sitelerine Ürünlerin Eklenmesi
Sosyal Medya Kurulumu Ve Yönetilmesi
Video Kanallarının Kurulumu Ve Yönetilmesi
Sosyal Medya Reklam Yönetimi
Google Adwords Reklam Yönetimi
Arama Motoru Optimizasyon Çalışmaları
Firma Rehberlerine Kayıt Çalışması
Yabancı Dil Satış Temsilcisi Desteği
Satış Evraklarının Oluşturulması
Hedef Firmalara Yönelik Call Center Çalışması
Online Müşteri Takip Sistemi Desteği
İhracat Danışmanlığı Desteği
Gümrük Danışmanlık Desteği
Nakliye Danışmanlık Desteği
Devlet Destek Programları Danışmanlığı
Fiyat: 24.500TL 17.500TL 25.000TL
Ödeme Planı: (Tek Ödeme) (Aylık) (Aylık)
× İhracat Yapmak İstiyorum