Biz Kimiz?


Biz Kimiz?

2016 yılında kurulan firmamızın ismini tam da yapmak istediğimiz işi yansıtması için Digital Marketing and Sales kelimelerinden oluşan digimas olarak koyduk. Amacımız, dijital pazarlama yöntemlerini (Web sitesi, seo, sem, sosyal medya yönetimi, video vb.) kullanarak, müşterilerimizin yurt içinde kapı kapı, yurt dışında ise fuar fuar dolaşmak zorunda kalmalarını engellemek, çok daha düşük maliyetlerle dijital ortamlarda ürünlerini pazarlayarak satış yapmalarına destek olmaktı.
Bu amaçla çıktığımız yolda her çalışma bize yeni bir deneyim oldu ve kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmaların sonuçlarını gördükçe ne kadar doğru bir amaçla bu yola çıktığımızı görüyor, müşterilerimizin geldikleri yeri gördükçe kendimizle gurur duyuyoruz.

Amacımız hiçbir zaman sadece web sitesi yada herhangi bir grafik tasarımı yapmak olmadı. Amacımız her zaman verdiğimiz hizmet ne olursa olsun, müşterimizin satışlarının artması yada verdiği hizmetin daha fazla kişiye en doğru şekilde ulaşmasını sağlamak oldu. Çünkü biliyoruz ki, kimsenin görmediği bir web sitesi yada sizi mükemmel olarak yansıtan bir kurumsal kimlik ne kadar güzel ve etkileyici olursa olsun sadece sizi mutlu eder, satışlarınızı arttırmaz, para kazanmanıza yardımcı olmaz.

Bu sebeple, hizmetlerimizin sonucunu, çalışmasını yaptığımız firmanın müşterilerini arttırması olarak almak istedik. Eğer bu sonuca götürmeyecek, bu sonuca olumlu etki etmeyecek hiç bir çalışmayı yapmadık, yapmak istemedik. Çünkü biz müşterilerimizle uzun soluklu çalışmalar yürütmek istiyoruz. Tek bir hizmet ile değil, daha çok satışların arttığını görebileceğimiz bir süreç boyunca birlikte çalışmalarımızı sürdürmek istiyoruz.

Sizde hedef pazarınız ister yurt içi olsun ister yurt dışı olsun, ürün satışlarınızı artırmak yada daha fazla müşteriye hizmet vermek istiyorsanız öncelikli olarak bize bir danışın fikrimizi alın, daha sonrasına yine SİZ karar verin.

MİSYON

Misyonumuz, 2013 yılından bu yana Türkiye’deki müşterilerimizi tüm dünyaya ürettikleri ürünleri internet aracığıyla ihraç etmesine yardımcı olmaktır. Bu amaçta ilk önceliğimiz arz-talep oranına bakarak müşterimizi yönlendirmek. İstediği ülkeye ya da ürünlerini satabileceği ülkeyi önerip e-ihracat ya da  ihracat yapmasını sağlamaktır.

VİZYON

Vizyonumuz, Türkiye’deki bir çok yerli malı ürünün İngilizce, Arapça, Fransızca, Gürcüce ve istenilen diğer dillerde ithalat, ihracat ve yurt içi – yurt dışı satışını gerçekleştirmektir. Türkiye’de daha önce yapılmamış bir çalışma ile bunu başarıyor ve 2013’den bu yana mutlu müşteriler ve kalkınan bir Türkiye hedefliyoruz.

Kurucu Ortaklar

Salim Milet

Salim Milet

Kurucu Ortak
Sinan Baysal

Sinan Baysal

Kurucu Ortak

Pazarlama Ekibi

Ahmet Erdem Hayal

Ahmet Erdem Hayal

Pazarlama Koordinatörü Ve Tasarımcı
Oğuzhan Bey

Oğuzhan Bey

Yazılım Mühendisi
Mahmuthan Azaklı

Mahmuthan Azaklı

Seo Uzmanı
Aleyna Üçüncü

Aleyna Üçüncü

Grafik Tasarım ve Sosyal Medya Uzmanı
Edanur Yıldız

Edanur Yıldız

Reklam ve Sosyal Medya Uzmanı
Mustafa İskender

Mustafa İskender

Web Dizaynı ve İçerik Uzmanı
Halil Bey

Halil Bey

İçerik Uzmanı

Satış Ekibi

Hikma Yimamu

Hikma Yimamu

Satış Koordinatörü Ve İngilizce Satış Temsilcisi
Natia Kokoshashvili

Natia Kokoshashvili

Gürcüce Satış Temsilcisi
Imene ROGAI

Imene ROGAI

Fransızca Satış Temsilcisi
Mina Hanım

Mina Hanım

Arapça Satış Temsilcisi
Alyona Hanım

Alyona Hanım

Rusça Satış Temsilcisi
Fardoussa Moussa

Fardoussa Moussa

İngilizce Satış Temsilcisi

× İhracat Yapmak İstiyorum